wooodooo: (Default)
[personal profile] wooodooo
   Давно не писав - не мав сенсу.
   Реакцій на події чимало, але короткі, як зупинка пса під деревом з піднятою лапою. Але таких реакцій у інет-просторі вище чуба.
   Реакції приблизно такі: "твітнути". А чому б і ні. 

  Про безвіз. Реакція ватоголових не лише підкреслює пожежу у їхньому стані, але й повну протилежність  світобачення між нами і ними. У них безвіз асоціюється чомусь виключно з можливістю випити вина у Бургундії, зіжерти хамону в Каталонії і насрати у Колізеї. Для нас же це - цивілізаційний маркер, який тепер проліг східними нашими кордонами і відсік їх від нас. І це головне. А я особисто радий за дітей і онуків, які матимуть змогу бачити цивілізований світ.
  Про ЖЖ. Зізнаюсь: ходжу туди регулярно, але як у музей. ЖЖ перетворився на смітник, у топі якого фігурують кремлівські боти, фітнес-жопи та звідниці. Але я ходжу лише перевіреними стежками до друзів. Із росіян інколи до Валєри і Вероли.
  Про втрату обличчя. Особисто для мене тримати обличчя є моральним пріоритетом. Я ніколи не зрозумію провокаторів із заголовками "У Киева отбирют Евровидение" або " Украина все". Цікаво, що автори таких провокативних постів регулярно обкакуються (другого ж дня), але це їх, здається, не турбує Головне пукнути. І ці моральні потвори часто у топі.
  А сьогодні отримав дозу адреналіну і позитивних емоцій від наших боксерів. 
  Щ весною, з вербою!
 

Date: 2017-04-09 08:44 am (UTC)
levkonoe: (Default)
From: [personal profile] levkonoe
такая оппозиционная блогерша verola - уж так она ругает и хутина и власти, уж такая оппозиция. А когда пишет про Крым - оказывается, что "нас поссорили, а в СССР это был дивный пример слияния и дружбы народов и культур". Читаешь, и понимаешь, что это ВРАГ, который называет дивной дружбой крымскую депортацию. Это непреодолимая пропасть.

Date: 2017-04-09 09:21 am (UTC)
levkonoe: (Default)
From: [personal profile] levkonoe

А еще меня удивляет их ужас. Вот в ленте свежий Кашин: . Мало кому в России нужен 1917 год, мало кому нужен 1991-й, и вообще никому не нужен украинский 2014-й. http://svobodaradio.livejournal.com/2708700.html

То есть он тоже вроде оппозиция и блаблабла, но втихаря он задвигает читателю, что 2014 в Украине был ХУЖЕ 1917! Они что, в самом деле думают, что у нас тут среди руин и пожарищ носятся гайдамаки и правосеки и жгут людей в овинах? Что такое ужасное случилось-то? (кроме Донбасса, конечно, спасибо русским мышебратьям). Но в остальной-то Украине какой такой УЖАС они все время воображают?

Page generated Oct. 23rd, 2017 03:00 am
Powered by Dreamwidth Studios