wooodooo: (Default)
[personal profile] wooodooo
 ...Питання, звісно, риторичне. Але в моїй голові все одно не вкладається: навіщо вони брешуть? Синхронно, злагоджено ніби за командою, несуть ахінєю, в яку навряд чи повірить порядна думаюча людина. Нехай лаврови-чуркіни - їм положено за штатом, їм в сірка очей не позичати, це люди-манекени, зібрані в російському МІДі фунції. Вони за це отримують грубі гроші та інші ніштяки. Нехай простигосподи їхні ЗМІ - там клімат такий, в якому журналісти починають гавкати. 
      Але блогери? Що примушує їх брехати? - Переконання? Так переконання і брехня речі несумісні. Гроші? - які там гроші задля втрати нормального апетиту? Перспектива? - так вони й самі знають перспективи особи при тоталітарному режимі в разі той переможе. Якщо, звичайно, є хоч трохи відчуття самозбереження.
      Лише одне пояснення знаходжу: нерозвиненість відчуття людини. Інакше кажучи (прости мене, Боже!) цих людей можна називати людьми з пересторогою.
   Десь так.
    

Date: 2017-02-05 04:20 pm (UTC)
bytebuster: (Default)
From: [personal profile] bytebuster
Дуже просто.
Це вони тіпа виконують високоє поручєніє партії і правітєльства.
Навіть незважаючи на те, що ніякого поручєнія не отримували.
Вони хочуть відчувати себе частиною кегебе.

Бо знають, що коли звужується кормовая база, у першу чергу Чудовіщє зжирає опозицію.
Потім — тих, хто не був причетним до Чудовіща.
Потім Чудовіщє починає жерти самого себе — тих, хто, хоч і кричав "ура", але недостатньо голосно. Або першим припиняв бурниє аплодісмєнти, пєрєходящіє в овацію.

І тому ватка намагається показати оточуючим, що вона — частина Чудовіща. Просто намагається продовжити своє ганебне існування.
Page generated Oct. 17th, 2017 01:23 pm
Powered by Dreamwidth Studios